Sıkça Sorulan Sorular

D Blok 2. Kat ’da bizi her zaman ziyaret edebilirsiniz. 0332 223 5431 numaralı telefondan ve kariyer.merkezi@gidatarim.edu.tr üzerinden de direk ulaşabilirsiniz
Üniversite web sitesi ana sayfasında Merkez’ler yolunu izleyerek Kariyer Merkezi web sayfamıza erişebilirsiniz, Merkez ana sayfamızda öğrenci girişi için direkt erişim ekranına kolaylıkla erişebilirsiniz. Ya da http://kariyer.gidatarim.edu.tr Bağlantısına tıklayabilirsiniz.
Firmaların seni kolaylıkla bulabilmesi için ve firmalardan bize gelen talepleri hızlıca adresleyebilmemiz için kayıt olmalısın.
Elbette, kariyer.merkezi@gidatarim.edu.tr adresi üzerinden sana özel bir randevu talep edebilirsin.
Kampus içerisinde ki fiziksel ilanlar ve web sitemizi takip ederek herzaman güncel etkinliklerden haberdar olabilirsin.
Kariyer Merkezi web sitemiz üzerinden Firma Kayıt linkine tıklayarak kayıt başvurunuzu hemen yapabilirsiniz. Başvurunuz değerlendirilip onaylandıktan sonra sizlere iletilen kullanıcı adı ve şifresiyle özgeçmiş veri tabanımızdan kriter seçimi yaparak uygun adaylara ulaşabilirsiniz.
Aday veri tabanımıza erişim tamamen ücretsizdir.
kariyer.merkezi@gidatarim.edu.tr adresine e-posta göndererek talepte bulunabilirsiniz. Şifre yenileneme bağlantısı tarafınızla en kısa sürede paylaşılacaktır.