Danışmanlarımız

Doç.Dr. Baki Rıza BALCI
Marmara İngilizce İşletme Bölümünden 1990 yılında mezun oldu. Sonrasında Muhasebe-Finans alanında lisansüstü programlarını tamamladı. Mezuniyet ile birlikte devlet üniversitesinde araştırma görevlisi ve öğretim görevlisi olarak mesleki yaşamına başladı. Bu arada Sakarya Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası Temel Eğitim Staj Merkezi Başkan Yardımcısı olarak mesleki alana destek verdi.
Devlet üniversitesinden ayrılarak çeşitli sektörlerde muhasebe yöneticiliği pozisyonunda çalıştı. Uluslararası deneyimini Birleşik Arap Emirliklerinde bir Türk şirketin muhasebe müdürü olarak çalışarak edindi.
İzmir Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odasına kayıtlı olan Doç.Dr. Baki Rıza BALCI, yurtdışı mesleki deneyiminden sonra yeniden eğitim sektörüne dönerek uzun yıllar ülkemizin vakıf ve uluslararası özel üniversitelerinde akademisyenlik yaparak yükseköğretime katkı sağladı.
İki çocuk babası olan Doç.Dr. Baki Rıza BALCI, ingilizce ve almanca bilmektedir.
Danışmanlık hizmetinden yararlanmanız için YETENEK KAPISI platformuna ( https://www.yetenekkapisi.org/login ) kayıt olarak Kariyer Danışmanlığı sekmesi altında kendisinden randevu talebinde bulunmalısınız.